MARUV — ЦЕ С*КА ЗЕЛЕНСЬКИЙ (ПОСТ, ЯКИЙ ПОРВАВ МЕРЕЖУ)

Я пропоную на увесь цей ґвалт і рейвах з нацвідбором на євровіжн поглянути під іншим кутом. Хто з артистів, якого політика нагадує? Троха лонгрід, але інакше не виходило.

Каzка — нагадує мені Порошенка.
Дві хітяри Каzки, які ми всі знаємо і наспівуємо, це як Томос і безвіз Порошенка, Вона вміє тримати себе на сцені, її знають у світі, вона навіть потрапила в круті чарти вперше за історію України. Щоправда, виступ її виглядав слабенько, і очікували ми взагалі то більше. Від «поплакала сама» починає нудити потрохи, бо вже з усіх дір грає. Але дивлячись на інших конкурсантів думаєш, нехай вже ліпше Каzка буде.

Анна Марія — це колективний Бойко з Вілкулом і Мураєв з Рабіновичем.
Співають в один голос, попадають в ті самі ноти, зрештою їх близькі політичні родичі теж «корнями адтуда» Мама у них Медведчук,а тато вже правда не суддя пішов на пенсію недавно, звати його Леонід Данілич Кучма.

Brunettes Shoot Blondes — це Гриценко з Садовим.
Brunettes Shoot Blondes — два пацанчіка грають на одному піаніно. Гриценко з Садовим, один вміє на клавішах грати, а другий в бубонці молоточком стукати. І ніби навіть нормальні хлопці і мелодія нічого так місцями, але по одному взагалі не звучать. Хоча хлопці вже навіть тепер можуть поїздити з аншлагами по районних будинках культури. Кажуть головні виступи у них попереду, якщо піаніно не поламають.

Читайте также: ПЕНТАГОН АТАКОВАЛ РОССИЙСКУЮ «ФАБРИКУ ТРОЛЛЕЙ»

Yuko — це Юля Тимошенко.
І ніби українською співає про Галину яка гуляла, і зрозуміло все, бо по нашому, але приглядаєшся і прислухуєшся і думаєш собі. Та я вже про цю Галину яка гуляла не раз чув, Це вже кавер на кавер, тут тобі і Даха Браха і Alina Pash. Просто мелодія інша була, і солістка не так зачесана. Копнеш глибше, і взагалі виявляється, що вона громадянка РФ, але то і так було ясно. Співає гарно, навіть номер нічого такий, але ефект дежавю не полишає.Десь вже це вже було і не раз. Дивишся її виступ і розумієш, тепер на сцену додали іоніку, мужика в халаті і назвали то все «Новий курс», хоча Галя та сама яка була останні 20 років. Співає голосно, но нас не на#беш.

Maruv — Марув це с#ка Зєлєнскій.
Він точно не знає скільки росіян 4 ляма чи 4 ярда, і від якої країни він взагалі їде на Євробачення, но с#ка точно знає, шо їхати на Євробачення мусить він, тому що, по-перше, в його попереднього кліпу переглядів було кілька мільйонів, а по друге, а чому б ні? Це всього лише пісенний конкурс і не обов’язково вміти співати, головне вдягнутися гарно, зрештою, якщо з ним не переможемо, і займемо останнє місце, завжди можна переїхати в іншу країну і вболівати за іншого претендента. То нормально, так по телевізору навіть показували.. Він напористий і однозначно талановитий, но дивишся на нього, дебіл дебілом, і не віриш шо хтось може за свої гроші за нього смс слати. Його прихильники кажуть, ну а шо? Он прошлого разу від сусідів, взагалі бородата баба виступала і нічого! Ти їм кажеш, що у сусідів вже так все злагоджено і напрацьовано, що на бородатих баб ніхто уваги не звертає, і що це зовсім недоречне порівняння. Що їхня бородата баба, то не те саме, що наша Вєрка Сєрдючка. І що наприклад їхня бородата баба давно легалізована, а у нас якщо знайдуть більше ніж два грама бородатої баби в кишені то в тюрму можуть посадити. Кажеш їм, а вони ржуть і підкручують звук в тілівізорі.
Якось так.

Автор Andriy Yurkevych
СМОТРИТЕ ТАКЖЕ:

Подписка на Хрендяблики в Facebook!

Поделиться в соцсетях:

Добавить коментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.