25 років відновлення Незалежності України! (ВІДЕО)

картинка

24 серпня 1991 року. Велика дата в історії України. Час великих надій і величезного загальноукраїнського оптимізму, перехід від колоніального рабства до демократії. Подолати опір радянської системи було дуже не просто. Ця боротьба відбувається до сих пір. По суті справжню незалежність Україна здобуває тільки зараз, оплачуючи свою свободу тисячами життів українських патріотів.

Але український дух не зламати і про цеговорять не тільки сотні років героїчної історії, а й останні складні воєнні роки, коли громадяни згуртувалися і стали поруч, пліч-о-пліч, перед лицем загрози з боку підлої і кривавої московської орди.

В останні роки в Україні народилося те, без чогок раїна не могла бути сильною. Народилося потужне громадянське суспільство, здатне впливати на події і вирішувати найскладніші проблеми. Україна це не тільки політики або чиновники, Україна це перш за все сміливі, щирі, горді, вільні, відповідальні і працелюбні люди, які розуміють свою відповідальність за сім’ю, будинок, вулицю, місто … за всю країну .Українці — це люди з активною життєвою позицією. Ми любимо і вміємо створювати, ми в силах самостійно будувати своє життя, і не терпимо, коли нам в цьому заважають. Ми вміємо працювати і відстоювати свої права, а ще ми згадали як треба воювати… і як тільки прийде час, ми швидко очистимо нашу землю від російської терористичної зарази!

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Нам є чим пишатися. Ми успішно працюємо в космічнійгалузі та робимо унікальні літаки. Україна один з найбільших експортерів сільгосппродукції. Ми маємо унікальні біосферні заповідники і міста з унікальними архітектурними пам’ятками. Українці входять в першу п’ятірку світу за рівнем освіченості. Ми одні з лідерів в світі за кількістю фрілансерів. Наші IT-компанії успішно працюють на міжнародному ринку. Приводів для оптимізму достатньо і їх можна перераховувати довго. У нас є всі передумови, для того щоб стати високорозвиненою багатою країною. Найголовніше — ми маємо для цього прекрасний людський капітал. А корупцію як показує практика, перемогти можна!

24 серпня 2016 року — 25-та річниця відновлення незалежності України. Всі патріоти, всі громадяни, які щиро люблять нашу прекрасну українську землю гідні жити в найкращій в світі країні, яку сьогодні ми разом будуємо нашими власними руками. У нас все вийде! Зараз Україна переживає великі часи! Ми вже довели не тільки всьому світу, а й перш за все самим собі, що в наших силах навіть неможливе! Наш європейський вектор це усвідомлений цивілізаційний вибір, з якого ми не звернемо ні за яких обставин, тому що Україна це Європа!

Наша ВеличнаУкраїна! З Днем незалежності тебе!

Підписка на Хрєндяблікі в Facebook тут!

Поділитися в соцмережах:

Добавить коментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.